Realizacje

Budynki Użyteczności Publicznej

zobacz nasze realizacje

ROK 2008

1. Adaptacja części Pawilonu F1 na oddział neurologii Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Instalacje sanitarne wewnętrzne dla ARKADA Sp. z o.o. w Mielcu.
2. Centrum Handlowe w Sandomierzu. Instalacje sanitarne wewnętrzne z przyłączami dla MPB S.A. Mielec.

ROK 2009

1. Rozbudowa, przebudowa budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Instalacje sanitarne wewnętrzne z węzłami solarnymi i podgrzewaniem wody basenowej dla ERBUD S.A. w Warszawie.
2. Przebudowa, rozbudowa budynku Centrum Informacji Turystycznej w Połańcu. Instalacje sanitarne wewnętrzne dla AGRO-BAZA w Otałęży.
3. Budowa Szkoły Publicznej w Korzeniowie. Instalacje sanitarne wewnętrzne z przyłączami dla ARKADA MIELEC Sp. z o.o. w Mielcu.
4. Budynek Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Mielcu. Instalacje sanitarne wewnętrzne dla NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Mielcu.
5. Adaptacja budynku byłej wymiennikowni na pomieszczenia biurowe przy ul. Kustronia w Rzeszowie. Instalacje sanitarne wewnętrzne dla ARKADA MIELEC Sp. z o.o. w Mielcu.

ROK 2010

1. Przebudowa i modernizacja budynku byłej szkoły zawodowej dla Inkubatora Nowych Technologii IN-Tech wraz z rozbudową Mieleckiego Parku Przemysłowego w ramach działania I.3 Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 w Mielcu. Instalacje sanitarne wewnętrzne z przyłączami dla RPIS Sp. z o.o. w Rzeszowie.
2. Budynek Urzędu Gminy w Mielcu. Modernizacja kotłowni dla GMINA MIELEC w Mielcu.

Kontakt

Kontakt

w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

(17) 586-40-32

Lokalizacja

39-300 Mielec, ul. Targowa 9

Napisz do nas

empis@empis.com.pl