O Firmie

O Naszej firmie

Empis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „EMPIS” Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w wykonawstwie instalacji takich jak: wod.-kan., c.o., gaz, gazy techniczne w budynkach biurowo-administracyjnych, halach przemysłowych wraz z budową sieci zewnętrznych, a także wykonuje kompletne węzły cieplne, hydrofornie, pompownie, kotłownie opalane różnymi paliwami. Kotłownie są realizowane w oparciu o nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne kotły na paliwo gazowe i olejowe znanych producentów europejskich i krajowych jak: Viessman, Buderus, De Dietrich. W układach technologicznych stosowane są najnowsze urządzenia jak: pompy Grundfos, Wilo, w pełni zautomatyzowane stacje uzdatniania wody, układy odprowadzania spalin tj. kominy i czopuchy z blachy nierdzewnej, węzły cieplne bezpośrednie i wymiennikowe tradycyjne, kompaktowe i kompaktowe płytowe. Stosowana automatyka regulacji pogodowej jak również stabilizacja parametrów czynnika grzewczego takich firm jak: Danfoss, Honeywell, Sachwel, Mera Polna pozwala na uzyskanie oszczędności zużycia energii cieplnej w stosunku do instalacji tradycyjnych.

Kierownicy budów posiadają wszystkie możliwe uprawnienia do wykonywania skomplikowanych instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych. „EMPIS” Sp. z o.o. współpracuje jako podwykonawca z największymi firmami budowlanymi na terenie Podkarpacia. Ze wszystkich zadań wywiązujemy się bez zastrzeżeń.

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „EMPIS” Sp. z o.o. ze swej strony zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, odpowiedni sprzęt, materiały i urządzenia, w które zaopatruje się bezpośrednio u producentów, co ma istotny wpływ na cenę finalną. Stosuje nowoczesne technologie i rozwiązania materiałowe oraz urządzenia renomowanych firm zapewniające długoletnią niezawodną eksploatację oraz oszczędność energii.

Krótka historia firmy

Skąd się wywodzimy?

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „EMPIS” Sp. z o.o. w Mielcu wywodzi się od Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych w Rzeszowie, które posiadało 16 oddziałów tzw. Kierownictwa Grupy Robót (KGR).

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W 1994r mieleckie KGR przekształciło się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „EMPIS” Sp. z o.o. w Mielcu.

Ciągły rozwój

W ciągu 15 lat działalności firma nasza zwiększyła stan zatrudnienia z 20 do 60 osób oraz bazę sprzętową o koparki, ubijarki, igłofiltry itp. i dzięki temu możemy wykonywać roboty zewnętrzne przy budowie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Kontakt

Kontakt

w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

(17) 586-40-32

Lokalizacja

39-300 Mielec, ul. Targowa 9

Napisz do nas

empis@empis.com.pl